MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10673418
nr 1067 3418
Sekretär
Ek, Intarsia, längd: 96 cm, djup: 47 cm, höjd: 102 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:49:46
100 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr